Автошкола на Киевской

Опис

Якщо Ви хочете навчитися водити машину – то записуйтесь в Авто-Максимум! Якщо Ви хочете трюки в стилі Форсаж, то краще йдіть в кінотеатр!

Сьогодні популярною і затребуваною освітньою послугою стали курси навчання водінню. Це цілком закономірно, адже динамічний ритм сучасного життя ще раз підтверджує правдивість поширеного переконання, що автомобіль сьогодні вже перестав бути розкішшю і є лише засобом пересування. Все більше число людей перетворюється з пішоходів у водіїв, все більша кількість організацій пропонують пройти навчання на курсах водіння. І не дивно, що людина знову-таки стикається з проблемою зробити правильний вибір.

Скільки коштує:

Вартість навчання в автошколі дозволяє пройти підготовку в максимально комфортних умовах, як і людям з обмеженим бюджетом, так і з "необмеженими можливостями" O. Ми розуміємо ваше прагнення до економії, і пропонуємо гнучку цінову політику, пропонуючи слухачам, вибрати підходящий тариф для навчання.

Програма навчання:

Як показує практика, більшість людей вибирають автошколу, керуючись відгуками знайомих, друзів, колег по роботі. При цьому кожен прагнути заощадити на процесі навчання. Але ми не економимо на найголовнішому – на вашої безпеки, тому курси навчання водінню в нашій автошколі здійснюються на засадах прозорості та відкритості, гарантуючи якісну підготовку автомобілістів.

У навчання входить проведення занять з теоретичної підготовки та практичні заняття, які проводяться на майданчику і на дорогах міста Харків. Час проведення теоретичних занять постійне, а практичних за індивідуальним графіком, у зручний для Вас час.

Слухачі школи проходять навчання на автомобілях середнього класу з механічною коробкою перемикання передач і з автоматичною КПП. Парк автошколи складають навчальні автомобілі марок Chevrolet і Hyundai.

Здавати іспит ТСЦ МВС України будете на тому навчальному автомобілі, на якому Ви проходили підготовку. Учням надається можливість вибору інструктора по водінню за бажанням.

А також:

В послуги, які надають наші автокурси, так само входять відновлення навичок водіння і підготовка до водіння в певних погодних і кліматичних умовах. Часто буває, що отримавши права, в школі з горланять, літнім, огрядним інструктором на автомобілі Москвич або Жигулі, слухач боїться звернутися за допомогою в підготовці до управління транспортним засобом. Навчитися правильного водіння в Харкові Вам допоможуть наші інструктора – молоді, стримані, підтягнуті хлопці, зі стажем водіння не менше десяти років. А якщо Вам необхідний інструктор-дівчина, то в нашому штаті є й представниці прекрасної половини.

Інструктора "Авто-Максимум" щиро зацікавлені навчити Вас водінню і перетворити керування автомобілем у простий процес, щоб дорога приносила Вам радість.

Впевнені, ви не помилилися у своєму виборі, і вже незабаром ми побачимо вас в числі своїх слухачів!

Навчання на категорію

  • true  Категорія А1  true
  • true  Категорія А  true
  • true  Категорія В  true
  • true  Категория С1  true
  • true  Категория С  true

Розташування

Галерея


Отзывы, комментарии

Система комментирования SigComments

Інформація

Адреса г. Харьков ул. Шевченко 120/1

Мета:   Отримання прав  

Навчання:   Автошкола  

Область: Харківська

Місто: Харків

Номер телефона: 093-943-000-5

Веб-сайт: автокурсы.укр

Views Counter: 3247

 Версія для друку

Реклама

Автор оголошення

Форма запитуLogo footer

Права in UA
Автошкола у дома
г.Харьков ул. Валентиновская, 35/81
+380 (93) 943-00-05
+380 (93) 943-00-05
info@prava.in.ua
Догори